Fahrplanauskunft

Fahrplanauskunft öffnen

Bitte geben Sie mindestens 3 Zeichen ein. Nutzen Sie die Hoch- und Runter-Pfeiltasten um die Vorschlagsliste zu blättern. Drücken Sie Enter um einen Vorschlag auszuwählen

Wechsel zwischen Ankunft und Abfahrt
Datum 1 Tag zurück

Geben Sie ein Datum im Format TT.MM.JJJJ ein oder nutzen Sie die Pfeiltasten um durch den Kalender zu blättern. Drücken sie Enter um ein Datum auszuwählen.

Datum 1 Tag vor
Uhrzeit früher

Geben Sie eine Uhrzeit im Format hh:mm ein oder nutzen Sie die Hoch- und Runter-Pfeiltasten um durch die Vorschlagliste zu blättern. Drücken sie Enter um einen Vorschlag auszuwählen.

Uhrzeit später
Erweiterte Auskunft

Řidič autobusu (m/ž/d)

 "Hýbeme Drážďany" - tramvajemi, autobusy, lanovkami a přívozy. Každý pracovní den s námi cestuje více než půl milionu cestujících. Jako poskytovatel hromadné dopravy, nabízíme občanům i návštěvníkům hlavního města spolkové země Drážďany rychlou a bezpečnou přepravu. Svými dopravními službami pomáháme odlehčit silnicím od automobilové dopravy, chráníme klima a udržujeme Drážďany skvělým místem pro život.
Rozjeďte to s námi a přihlašte se snadno a rychle prostřednictvím online formuláře!

Kontakt

Ihre Ansprechperson:

Philipp Bänsch
Personalreferent
Tel.: +49 351 857-2844

Vaším úkolem bude:

  • Budete reprezentantem naší společnosti - příjemné a reprezentativní vystupování, služby orientované na naše zákazníky jsou naší nejvyšší prioritou.
  • Bezpečné a plynulé řízení autobusů na všech trasách v Drážďanech.
  • Dodržování předpisů silničního provozu a operatívních procedur.
  • Spolupráce s dispečinkem a dodržování jízdních rádů
  • Zabezpečení pohodlí a bezpečnosti cestujících
  • Poskytování informací a pomoc cestujícím se sníženou pohyblivostí.
  • Ochota pracovat na směny, od pondělí do neděle a o státních svátcích spolkové země Sasko.

Co od vás očekáváme:

  • Platné řidičské oprávnění skupiny D   s evidenčním číslem klíče 95 nebo osvědčení o kvalifikaci řidiče.
  • V ideálním případě zkušenost s řízením autobusu
  • Spolehlivost, flexibilita a schopnost zvládat stresové situace
  • Výpis z rejstříku trestů - bez záznamu
  • Výpis z evidenční karty řidiče
  • Zdravotní a psychická způsobilost pro přepravu osob
  • Znalost sítě autobusových tras a linek Dopravního podniku Drážďan (DVBAG) výhodou
  • Dobrá znalost němčiny slovem i písmem (minimálně úroveň B1)

Nabízíme:

  • Trvalý pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek (38 hodin týdně nebo alespoň 30 hodin týdně).
  • Hruba mzda v tarifni tride EG 5, ve vysi 3.116.89 EUR po absolvovani zkušební doby, plus příplatky za práci na směny a roční prémie ("vánoční plat')
  • Kolektivní tarifní smlouva na dobu neurčitou
  • 6 týdnů dovolené + 1 den dovolené navíc, za práci na směny a svátky pracovního klidu.
  • Nejmodernejší elektrické autobusy společnosti Dresdner Verkehrsbetriebe AG.
  • Výběr ze dvou garáží - Gruna anebo Trachenberge
  • Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky.
  • Doplňkové penzijní spoření nebo penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování v podnikové kantýně
  • Příspěvek na sportovní aktivity - Thomas Sport Center a Schwimhalle Bühlau
  • Příspěvek na "Deutschland Ticket"
  • Program korporátních benefitů
  • Bezplatná parkovací místa v každé garáži
  • Možnost získání bonusu za doporučení nového zaměstnance ve výši 500 Eur (dle podmínek společnosti)

Wir bewegen Dresden